CBRE

Klient

CBRE

Kategoria

Nieruchomości


CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w branży nieruchomości, z przychodami wynoszącymi 23,9 mld dolarów w 2019 roku, zatrudniająca ponad  100 000 pracowników (z wyłączeniem biur partnerskich). Organizacja specjalizuje się w takich sektorach nieruchomości jak m.in.: biura, handel, logistyka i magazyny, hotele czy mieszkania.

Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Cele komunikacyjne: wyróżnianie się na rynku jakością i zasięgiem publikacji. Zwiększanie świadomości marki wśród potencjalnych klientów z każdego sektora działalności. Regularne pozycjonowanie ekspertów w opiniotwórczych mediach. Utrzymanie reputacji branżowego lidera i rynkowego eksperta.

Zakres prac ZOOM bsc

Tak długa lista usług, a tym samym różnorodność grup interesariuszy, wymaga prowadzenia na bieżąco kompleksowej i efektywnej komunikacji:

Efekty:

Regularna obecność marki CBRE oraz jej ekspertów w największych mediach: ogólnych, biznesowych, branżowych oraz lokalnych. Utrzymanie wizerunku firmy jako lidera rynku doradztwa nieruchomościowego. 

 

zobacz inne projekty