o nas

kim jesteśmy

Agencja PR ZOOM bsc to zespół doświadczonych i kreatywnych ludzi, świetnych specjalistów w swoich dziedzinach. Znamy komunikację od wewnątrz, z sukcesami realizowaliśmy działania PR zarówno dla największych korporacji, jak i małych startupów. Specjalizujemy się w branżach: finansowej i ubezpieczeniowej, nieruchomościowej, HR oraz nowoczesnych technologii. Posiadamy kompetencje, które pozwalają oferować pełne wsparcie w zakresie kreowania wizerunku firmy.

dlaczego ZOOM?

Ponieważ zapewniamy efekty w większej skali, dzięki pełnemu wykorzystaniu potencjału medialnego przedsiębiorstwa i branży w której się specjalizuje. Wszystko, co robimy, ma określony cel – budowanie i ochronę pożądanego wizerunku i reputacji firmy. Komunikacja musi być skuteczna, przynosić realne, widoczne efekty, m.in. poprzez liczne i wartościowe publikacje w mediach. Wiemy, jak to osiągnąć.

jak osiągamy efekty?

Nasza filozofia pracy opiera się na dokładnym rozpoznaniu charakterystyki biznesu, branży i potencjału komunikacyjnego firmy w ramach audytu „zoom in”. Jest to punkt wyjścia do opracowania strategii i wdrożenia skutecznej komunikacji, dzięki której możesz stać się branżowym ekspertem nr 1 i efektywniej dotrzeć do potencjalnych klientów. Pozycjonowanie eksperckie wspieramy szeroką, zintegrowaną komunikacją w ramach oferowanych usług.

co nas charakteryzuje:

Elastyczność. Nie jesteśmy dużą agencją. Dzięki temu jesteśmy wydajni i elastyczni w działaniu, a nasz klient nie jest dla nas „jednym z wielu”. Zawsze koncentrujemy się na bliskich i partnerskich relacjach.

Współpraca. Nie chcemy być tylko usługodawcą, ale także partnerem. Dlatego jesteśmy blisko klienta, uczestniczymy w życiu firmy. Dzięki temu wzrasta efektywność działań komunikacyjnych, a my możemy reagować na bieżąco – rekomendować, opiniować czy ostrzegać przed potencjalnymi zagrożeniami dla wizerunku marki.

Profesjonalizm. Pracujemy skutecznie, czasem niezwykle kreatywnie i niestandardowo, ale zawsze profesjonalnie i zgodnie z zasadami sztuki. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, a naszym głównym celem jest budowanie i ochrona wizerunku i reputacji firmy, będącej naszym klientem.

Jakość. Zawsze przygotowujemy strategie PR, rekomendacje, materiały prasowe, posty na profile w mediach społecznościowych i inne teksty zgodnie z najwyższymi standardami.

Kreatywność. Proaktywnie wymyślamy tematy i konteksty, zarówno do mediów tradycyjnych, jak i kampanii w social mediach.

Zaangażowanie. Chętnie i szybko poznajemy firmę od środka , aby wypracować maksymalne efekty i optymalne ścieżki współpracy. Zadania realizujemy od A do Z, odciążając przy tym klienta.