eRecruiter

Klient

eRecruiter

Kategoria

HR


eRecruiter to internetowa platforma do zarządzania rekrutacjami i bazą kandydatów. Wspiera HR oraz biznes w prowadzeniu wszystkich etapów rekrutacji.

Cele komunikacyjne: poszerzanie świadomości marki wśród docelowych grup odbiorców

Zakres prac ZOOM bsc

Pełna obsługa, w tym PR korporacyjny i produktowy, pozycjonowanie ekspertów oraz komunikacja wokół raportu. Zakres prac obejmował pomoc w przygotowaniu kwestionariusza pytań, opracowanie raportu, pozyskanie komentarzy klientów eRecruiter i członków Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji oraz kompleksowe media relations.

Pierwszy w Polsce raport „Candidate Experience” składa się z dwóch części. Z jednej strony, przedstawia opinie kandydatów do pracy na temat procesów rekrutacji, w których brali udział. Z drugiej strony, o swoich praktykach rekrutacyjnych opowiadają sami pracodawcy. Raporty przygotowywane w wersji online i drukowanej, przekazywane są mediom, a także klientom eRecruiter.

Działania komunikacyjne

Aktywne relacje z mediami – tworzenie informacji prasowych na podstawie raportów i ich plasowanie w mediach, pozycjonowanie ekspertów firmy w kanałach RTV

Działania reaktywne – komentarze eksperckie, wywiady

Stała obsługa social media – tworzenie strategii i harmonogramu publikacji, prowadzenie marki na mediach społecznościowych, tworzenie treści postów, kampanie płatne

Efekty

Regularne publikacje w najważniejszych mediach branżowych i biznesowych. Aktywność i zaangażowanie odbiorców pod postami na mediach społecznościowych.

zobacz inne projekty