Antal

Klient

Antal

Kategoria

HR


Antal jest firmą doradztwa HR, rekrutującą specjalistów i menedżerów. Działa w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Cele komunikacyjne: plasowanie materiałów eksperckich w mediach biznesowych i branżowych. Zainteresowanie głównych grup docelowych (pracodawcy, eksperci HR, pracownicy) nowymi raportami branżowymi i zachęcenie ich do pobrania opracowań (generowanie leadów). Wzmocnienie wizerunku branżowego lidera wśród grup docelowych.

Zakres prac ZOOM bsc

Współpraca projektowa w latach 2017, 2018 i 2019. Konsulting PR, pozycjonowanie ekspertów oraz prowadzenie kompleksowych działań media relations wokół realizowanych przez firmę raportów, badań i rankingów.

Wybrane raporty:

Działania komunikacyjne:

Aktywne relacje z mediami – tworzenie i pozycjonowanie informacji prasowych, opartych na danych z raportów i koordynacja obecności przedstawicieli firmy w TV oraz radio

Działania reaktywne – komentarze eksperckie, wywiady

Przygotowywanie i regularne publikowanie na social mediach firmy Antal (LinkedIn, Twitter i Facebook) postów opartych na danych z raportów. Dopasowywanie treści postów do specyfiki każdego z portali.

Efekty

Regularna obecność marki Antal w mediach biznesowych i branżowych. Dotarcie z przekazem do odpowiednich grup docelowych, co przełożyło się na duże zainteresowanie rynkowymi raportami, zarówno ze strony kandydatów, jak i specjalistów ds. zatrudnienia.

 

zobacz inne projekty